dom na sprzedaż - Zabrodzie
8 pokoi
342,12 m2
8 476,56 zł/m2
Zabrodzie
WS2-DS-45061
, dom na sprzedaż
 REZYDENCJA W LESIE | 7 189 m² | KLIMAT KONSTANCINA  Niektórych miejsc nie da się porównać z typowymi domami pod miastem. Ta leśna posiadłość została stworzona dla osób, które szukają ciszy, prywatności i prawdziwego odpoczynku — bez rezygnacji z komfortu i szybkiego ...
2 900 000 zł
dom na sprzedaż - Kobyłka, Piotrówek
5 pokoi
202,00 m2
6 925,74 zł/m2
Kobyłka, Piotrówek
WS2-DS-45060
, dom na sprzedaż
Przedmiotem sprzedaży jest  dom wolnostojący w pięknej okolicy wśród zabudowy domów jednorodzinnych oraz terenów zielonych. Nieruchomość położona w malowniczej części Kobyłki na tyłach szpitala na pograniczu Kobyłki i Wołomina. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. ...
1 399 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Filtry
2 pokoje
52,69 m2
16 132,09 zł/m2
Warszawa, Ochota, Filtry
WS2-MS-45059
, mieszkanie na sprzedaż
Polecam do sprzedaży nieruchomość położoną przy Al. Niepodległości w obrębie dzielnicy Ochota, w części Starej ochoty, sąsiedztwo Filtrów, odległość od centrum miasta w linii prostej 1,27 km. W pobliżu parki min Pole Mokotowskie, przystanki tramwajowe i autobusowe, ...
850 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Wilanów
8 pokoi
360,00 m2
52,78 zł/m2
Warszawa, Wilanów
WS2-DW-45058
, dom na wynajem
Do wynajęcia nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zadowoli każdego wymagającego  klienta ( biuro,ambasada, jak również i na cele mieszkalne) 4 kondygnacje:  1) Parter: salon, jadalnia, kuchnia, WC ,gardeoroba, -łącznie 5 sypialni 2) ...
19 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
3 pokoje
142,00 m2
176,06 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
WS2-MW-45057
, mieszkanie na wynajem
Bez prowizji Apartament 142 m² z oranżerią 28 m² i panoramicznym widokiem | Park Mirowski Na wynajem apartament, w którym przestrzeń i widok są realną wartością, a nie dodatkiem. 142 m² na 16. piętrze, z otwartą panoramą Warszawy i przeszkloną oranżerią stanowiącą ...
25 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Heweliusza
1 pokój
26,00 m2
98,08 zł/m2
Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Heweliusza
WS2-MW-45056
, mieszkanie na wynajem
Mieszkanie bombonierka Polecam do wynajęcia piękną kawalerkę wraz z miejscem postojowym położoną na nowym osiedlu Metro Zachód przy ulicy Heweliusza 8A na warszawskim Bemowie. Jest to całkowicie nowa inwestycja z 2025 roku. W lokalu nikt jeszcze nie mieszkał. ...
2 550 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Szturmowa
8 pokoi
225,00 m2
57,78 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Służew, Szturmowa
WS2-MW-45055
, mieszkanie na wynajem
Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 225 m², położony na Mokotowie. Nieruchomość daje dużą elastyczność – może pełnić funkcję komfortowego mieszkania, biura lub łączyć obie te funkcje. Układ: • poziom główny: (160 m2): salon z kominkiem, ...
13 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Włochy, Okęcie
1 0 pokoi
250,00 m2
48,00 zł/m2
Warszawa, Włochy, Okęcie
WS2-DW-45054
, dom na wynajem
REZERWACJA DO DNIA 11 MAJA 2026 ROKU   Polecam do wynajęcia nieruchomość położoną w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa , Włochy - Okęcie na granicy prestiżowego Mokotowa, zielonych Włoch i biznesowego Okęcia , otoczona  zabudową jednorodzinną vis a vis ogródki działkowe. ...
12 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem