mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
3 pokoje
142,00 m2
176,06 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
WS2-MW-45057
, mieszkanie na wynajem
Bez prowizji Apartament 142 m² z oranżerią 28 m² i panoramicznym widokiem | Park Mirowski Na wynajem apartament, w którym przestrzeń i widok są realną wartością, a nie dodatkiem. 142 m² na 16. piętrze, z otwartą panoramą Warszawy i przeszkloną oranżerią stanowiącą ...
25 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Heweliusza
1 pokój
26,00 m2
103,85 zł/m2
Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Heweliusza
WS2-MW-45056
, mieszkanie na wynajem
Mieszkanie bombonierka Polecam do wynajęcia piękną kawalerkę wraz z miejscem postojowym położoną na nowym osiedlu Metro Zachód przy ulicy Heweliusza 8A na warszawskim Bemowie. Jest to całkowicie nowa inwestycja z 2025 roku. W lokalu nikt jeszcze nie mieszkał. ...
2 700 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Szturmowa
8 pokoi
225,00 m2
57,78 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Służew, Szturmowa
WS2-MW-45055
, mieszkanie na wynajem
Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 225 m², położony na Mokotowie. Nieruchomość daje dużą elastyczność – może pełnić funkcję komfortowego mieszkania, biura lub łączyć obie te funkcje. Układ: • poziom główny: (160 m2): salon z kominkiem, ...
13 000 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Grochów
1 pokój
17,50 m2
19 714,29 zł/m2
Warszawa, Praga-Południe, Grochów
WS2-MS-45052
, mieszkanie na sprzedaż
POLECAM  DO SPRZEDAŻY  KAWALERKĘ  NA   PRADZE POŁUDNIE  - GROCHÓW Powierzchnia  17,50m, na 4 piętrze w 10 piętrowym  bloku z 1971r ROZKŁAD POMIESZCZEŃ -Salon z aneksem kuchennym – 15,5 m2 -Łazienka – 2 m2 Lokal jest w pełni wyposażony w sprzęty AGD oraz niezbędne ...
345 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Okęcie
2 pokoje
38,00 m2
86,84 zł/m2
Warszawa, Włochy, Okęcie
WS2-MW-45026
, mieszkanie na wynajem
ZAPRASZAM  DO  OBEJRZENIA I  WYNAJĘCIA  MIESZKANIA W WARSZAWIE,NA OKĘCIU  W   APARTAMENTOWCU PRZY  ULICY ŁOPUSZAŃSKIEJ  POWIERZCHNIA 38m, 4 piętro w 5 piętrowym apartamentowcu , oddanym  do  użytku w 2021 r -2 pokoje, w  tym jeden  z  aneksem  kuchennym ,  z  którego  ...
3 300 zł
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Stara Ochota
3 pokoje
95,00 m2
18 684,21 zł/m2
Warszawa, Ochota, Stara Ochota
WS2-MS-44989
, mieszkanie na sprzedaż
  Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie o powierzchni 95 metrów kwadratowych położone na pograniczu Starej Ochoty i Śródmieścia (w sąsiedztwie Filtry) przy ul Grójeckiej. Bardzo blisko do Pl. Narutowicza, parku. Duże, przestronne, wysokie (3 ...
1 775 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Rakowiec
3 pokoje
60,20 m2
69,77 zł/m2
Warszawa, Ochota, Rakowiec
WS2-MW-44983
, mieszkanie na wynajem
POLECAM  DO  WYNAJĘCIA  BARDZO ŁADNE MIESZKANIE POŁOŻONE  NA OCHOCIE Mieszkanie idealne dla studentów ze względu na bardzo bliską odległość  od wyższych  warszawskich  uczelni.  Okaże się takze przydatne  dla  osób zatrudnionych  np. pracownicy LOT...   Klatka ...
4 200 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba
4 pokoje
122,00 m2
73,77 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Sadyba
WS2-MW-44972
, mieszkanie na wynajem
Duże rozkładowe 122 m kw. mieszkanie ze 100 m kw ogródkiem na Sadybie W skład mieszkania wchodzą: salon 25,5 m kw. 3 sypialnie(18/19/26 m kw.) kuchnia 10 m kw.Urządzona i wyposażona 2 łazienki (6,5/3 m kw.) obie z WC Pomieszczenie gospodarcze 3 m kw.z pralką ...
9 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem