dom na wynajem - Warszawa, Wilanów
8 pokoi
360,00 m2
52,78 zł/m2
Warszawa, Wilanów
WS2-DW-45058
, dom na wynajem
Do wynajęcia nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zadowoli każdego wymagającego  klienta ( biuro,ambasada, jak również i na cele mieszkalne) 4 kondygnacje:  1) Parter: salon, jadalnia, kuchnia, WC ,gardeoroba, -łącznie 5 sypialni 2) ...
19 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Włochy, Okęcie
1 0 pokoi
250,00 m2
48,00 zł/m2
Warszawa, Włochy, Okęcie
WS2-DW-45054
, dom na wynajem
REZERWACJA DO DNIA 11 MAJA 2026 ROKU   Polecam do wynajęcia nieruchomość położoną w bardzo dobrej lokalizacji Warszawa , Włochy - Okęcie na granicy prestiżowego Mokotowa, zielonych Włoch i biznesowego Okęcia , otoczona  zabudową jednorodzinną vis a vis ogródki działkowe. ...
12 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Włochy, Okęcie
5 pokoi
200,00 m2
75,00 zł/m2
Warszawa, Włochy, Okęcie
WS2-DW-45045
, dom na wynajem
DO WYNAJĘCIA DOM JEDNORODZINNY w pobliżu lotniska                      Nieruchomość do zamieszkania dla rodziny lub na siedzibę firmy (cel mieszkaniowy) Powierzchnia domu 200 m2 po 100 m2 na parterze i piętrze. PARTER: STREFA DZIENNA - salon  z wyjściem na taras, - ...
15 000 zł
dom na wynajem - Konstancin-Jeziorna
1 2 pokoi
1 500,00 m2
30,00 zł/m2
Konstancin-Jeziorna
WS2-DW-45018
, dom na wynajem
Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Na wynajem – wyjątkowa rezydencja w Konstancinie-Jeziornej, Strefa A Do wynajęcia przestronna rezydencja o powierzchni 1500 m² położona w najbardziej ...
45 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew
1 0 pokoi
250,00 m2
76,00 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Służew
WS2-DW-45000
, dom na wynajem
POLECAM DO WYNAJĘCIA BARDZO ŁADNY DOM NA MOKOTOWIE  - METRO SŁUZEW  Z PRZEZNACZENIEM NA DZIAŁALNOŚĆ  BIUROWĄ Powierzchnia 250 m, 10 pokoi, 6 łazienek- po kapitalnym  remoncie, elegancko wykończony- BEZ MEBLI ROZKŁĄD POMIESZCZEŃ - przyziemie/ piwnica z oknami, wys ...
19 000 zł
dom na wynajem - Lesznowola, Magdalenka
352,00 m2
113,64 zł/m2
Lesznowola, Magdalenka
WS2-DW-44986
, dom na wynajem
POLECAM DO  WYNAJĘCIA- BUDYNEK  WOLNOSTOJĄCY/ OBIEKT/ PRZEZNACZONY  POD  KAŻDĄ  DZIAŁALNOŚĆ /  MEDYCZNĄ, EDUKACYJNĄ TYPU ŻŁOBEK, PRZEDSZKOLE, SZKOŁA, HOSTEL, POWIERZCHNIA OBIEKTU 350 metrów kwadratowych Budynek  dwupiętrowy, znajduje się na pięknej zalesionej ...
40 000 zł
dom na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba
7 pokoi
245,00 m2
63,27 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Sadyba
WS2-DW-44975
, dom na wynajem
Zapraszam na prezentację nieruchomości i polecam do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość ma status mieszkalny, ale może być rónież wynajęty na siedzibę biura, działalność biurową . Eleganckie, nowoczesne wykończenie i wyposażenie. Balkon na 1 piętrze, ...
15 500 zł
dom na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba
9 pokoi
320,00 m2
62,50 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Sadyba
WS2-DW-44902
, dom na wynajem
ZAPRASZAM DO  WYNAJĘCIA EKSKLUZYWNEGO DOMU  NA MOKOTOWIE - SADYBA Luksusowy segment o powierzchni  320m , po generalnym  remoncie, odświeżony  i zadbany. JEST 9 pokoi, 4 sypialnie, 3 łazienki. Nowa sauna i klimatyzacja (7 jednostek), kominek, garaż,  W  okolicy ...
20 000 zł
wczytywanie ofert

rozumiem