mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
3 pokoje
142,00 m2
176,06 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne
WS2-MW-45057
, mieszkanie na wynajem
Bez prowizji Apartament 142 m² z oranżerią 28 m² i panoramicznym widokiem | Park Mirowski Na wynajem apartament, w którym przestrzeń i widok są realną wartością, a nie dodatkiem. 142 m² na 16. piętrze, z otwartą panoramą Warszawy i przeszkloną oranżerią stanowiącą ...
25 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Heweliusza
1 pokój
26,00 m2
98,08 zł/m2
Warszawa, Bemowo, Chrzanów, Heweliusza
WS2-MW-45056
, mieszkanie na wynajem
Mieszkanie bombonierka Polecam do wynajęcia piękną kawalerkę wraz z miejscem postojowym położoną na nowym osiedlu Metro Zachód przy ulicy Heweliusza 8A na warszawskim Bemowie. Jest to całkowicie nowa inwestycja z 2025 roku. W lokalu nikt jeszcze nie mieszkał. ...
2 550 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Służew, Szturmowa
8 pokoi
225,00 m2
57,78 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Służew, Szturmowa
WS2-MW-45055
, mieszkanie na wynajem
Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 225 m², położony na Mokotowie. Nieruchomość daje dużą elastyczność – może pełnić funkcję komfortowego mieszkania, biura lub łączyć obie te funkcje. Układ: • poziom główny: (160 m2): salon z kominkiem, ...
13 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Włochy, Okęcie
2 pokoje
38,00 m2
86,84 zł/m2
Warszawa, Włochy, Okęcie
WS2-MW-45026
, mieszkanie na wynajem
ZAPRASZAM  DO  OBEJRZENIA I  WYNAJĘCIA  MIESZKANIA W WARSZAWIE,NA OKĘCIU  W   APARTAMENTOWCU PRZY  ULICY ŁOPUSZAŃSKIEJ  POWIERZCHNIA 38m, 4 piętro w 5 piętrowym apartamentowcu , oddanym  do  użytku w 2021 r -2 pokoje, w  tym jeden  z  aneksem  kuchennym ,  z  którego  ...
3 300 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Ochota, Rakowiec
3 pokoje
60,20 m2
69,77 zł/m2
Warszawa, Ochota, Rakowiec
WS2-MW-44983
, mieszkanie na wynajem
POLECAM  DO  WYNAJĘCIA  BARDZO ŁADNE MIESZKANIE POŁOŻONE  NA OCHOCIE Mieszkanie idealne dla studentów ze względu na bardzo bliską odległość  od wyższych  warszawskich  uczelni.  Okaże się takze przydatne  dla  osób zatrudnionych  np. pracownicy LOT...   Klatka ...
4 200 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Mokotów, Sadyba
4 pokoje
122,00 m2
73,77 zł/m2
Warszawa, Mokotów, Sadyba
WS2-MW-44972
, mieszkanie na wynajem
Duże rozkładowe 122 m kw. mieszkanie ze 100 m kw ogródkiem na Sadybie W skład mieszkania wchodzą: salon 25,5 m kw. 3 sypialnie(18/19/26 m kw.) kuchnia 10 m kw.Urządzona i wyposażona 2 łazienki (6,5/3 m kw.) obie z WC Pomieszczenie gospodarcze 3 m kw.z pralką ...
9 000 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Aleja Szucha
2 pokoje
58,18 m2
79,06 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Aleja Szucha
WS2-MW-44873
, mieszkanie na wynajem
ALEJA SZUCHA 11 B Lokalizacja jest ogromnym atutem prezentowanej nieruchomości. Kameralny budynek znajduje się w sąsiedztwie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Urzędu Rady Ministrów, Parku Ujazdowskiego oraz ambasad i wielu innych urzędów. W okolicy liczne kawiarnie, ...
4 600 zł
mieszkanie na wynajem - Warszawa, Śródmieście, Muranów
3 pokoje
90,00 m2
61,11 zł/m2
Warszawa, Śródmieście, Muranów
WS2-MW-40046
, mieszkanie na wynajem
Lokalizacja: Warszawa – bliska Wola w pobliżu Browarów Warszawskich   Apartamentowiec znajduje się w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego (druga linia). Powierzchnia lokalu – 90 m(2), 3 pokoje, kuchnia z oknem, 2 łazienki. Pokój dzienny 26,5 m, kuchnia z ...
5 500 zł
wczytywanie ofert

rozumiem